Prodej, zprostředkování, výkup

28. listopadu 2012 v 15:51 | Robbie

Vážení přátelé, sběratelé a prodávající,

vzhledem ke stálému množství dotazů na poptávku po hodnotě, či prodeji mincí, dědictví a sbírek, Vám nabízím možnost osobní pomoci k co nejúspěšnější realizaci prodeje. Vzhledem k mé znalosti branže i sběratelů z různých koutů republiky i zahraničí, Vám mohu najít vhodného kupce pro Vaši komoditu.

V dnešních špatných časech, kdy se Vás snaží každý napálit, je nutné se v oblasti nákupu a prodeji mincí umět velmi dobře orientovat. Aukční síně, aukční portály - zde si berou nemalé provize a nikdo Vám nezaručí, jaká bude konečná cena. V numismatických obchodech Vám nabídnou pouze minimální částku, nebo Vám budou v horším případě tvrdit, že je to bezcenné. Je nutné vědět co je skutečně bezcenné a co ne.

Realizoval jsem již stovky obchodů a vždy k oboustranné spokojenosti od hodnoty stokorun, po statisíce. Pokud tedy budete mít zájem o prodej většího množství mincí, ocenění sbírky, nákup, přímý prodej, či zprostředkování prodeje - jsem Vám k dispozici. Pokud jste z Brna a okolí, je možné osobní setkání. Předávání větších částek možno realizovat u mého advokáta v kanceláři.

Stačí mne kontaktovat emailem: robert.kurucz@email.cz

Přeji krásný den,

R.K.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama